ЗАКЛИКАЄМО  ПРОВЕСТИ ТРАВНЕВІ СВЯТА ВДОМА!

КАРАНТИН!

Шановні мешканці, односельці Ольшанської громади!

ЗАКЛИКАЄМО  ПРОВЕСТИ ТРАВНЕВІ СВЯТА ВДОМА!

Ми щиро вдячні, тим хто дослухався до наших прохань та залишився вдома на Великдень, у поминальні дні, Велике спасибі за Вашу відповідальну позицію.

Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних заходів у країні до 11 травня. Всі запроваджені карантинні заходи лишаються в силі. Рішення про продовження карантину ухвалено через те, що зростання кількості інфікованих COVID-19  у країні триває.

У  зв’язку з протидією розповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19  на території Ольшанської громади  селищна рада звертається до Вас з проханням на травневі свята залишатися вдома, не відвідувати парки, зони відпочинку задля послаблення карантину надалі. Коли  порушуєте карантин, задумайтеся не лише про себе, а й про рідних і близьких, яких ви можете інфікувати, заразившись.

Розуміючи небезпеку, ми закликаємо Вам серйозно поставитися до пандемії яка охопила  весь світ та не обминула і Україну. Сподіваємося на ваше порозуміння. Бережіть себе та своїх близьких - залишайтеся вдома.

Прості речі рятують життя!

З повагою, селищний голова!