Серпнева  МІХ-конференція освітян Ольшанської громади!

Дата: 30.08.2019 15:53

Серпнева  МІХ-конференція освітян Ольшанської громади!

19 серпня 2019 року  в Ольшанському Будинку культури  відбулася серпнева МІХ-конференція освітян нашої громади  перед початком  навчального року!  Педагоги, вихователі, працівники  всіх освітніх закладів Ольшанської громади  долучилися до її проведення.

Перед початком конференції усі присутні мали можливість оглянути виставку – досвіди роботи навчальних закладів, які впродовж минулого навчального року були представлені на районних, обласних всеукраїнських конкурсах.

Урочисте зібрання педагогів розпочалося з вітань. Зі словами теплих і зворушливих привітань до них звернулась начальник відділу освіти Ірина Миколаївна. Привітав освітян громади з наступаючим новим навчальним роком Селищний голова Сергій Володимирович Новак
наголосиши, що питання освіти – найвищий пріоритет, адже освіта – не просто сфера життя. «Це сфера, яка визначає наше сьогодення і майбутнє». Переконаний, ми подолаємо усі перешкоди і всі виклики часу, які стоять перед нашою освітою, і перед громадою в цілому. Усе це ми зробимо через нашу спільну працю і спільні зусилля».

Яскравим  акордом заходу стала церемонія нагородження  відзнаками  освітян Ольшанської громади:

1. Грамотою департаменту освіти та науки Миколаївської обласної державної адміністрації було нагороджено вчителів початкових класі: Нійзамову Інну Анатоліївну (Трихатський ЗЗСО), Сергієнко Інну Анатоліївн (Ольшанський ЗЗСО),  Жосан  Інну Анатоліївну (Ольшанський ЗЗСО), Єрошенко Валентину Олександрівну (Ольшанський ЗЗСО), Мельник Юлію Петрівну (Трихатський ЗЗСО).
  2. Грамотою департаменту освіти та науки Миколаївської обласної державної адміністрації було нагороджено вчителів Панфілову Наталію Володимирівну (Ольшанський ЗЗСО), Толіка Ольгу Леондівну (Ольшанський ЗЗСО), Шиліну Світлану Вікторівну (Ольшанський ЗЗСО).
  3. Граматою Ольшанської селищної ради  нагороджено Лапинського  Віктора Івановича (вчителя фізичної культури Трихатського ЗЗСО),  Дар’я Дениса Вікторовича (вчителя фізичної культури Трихатського ЗЗСО), Чечуй Людмилу Сергіївн (тренер-викладач Ольшанськогої ДЮСШ).
  4. Подякою Миколаївської обласної ради було нагороджено Попок Світлану Анатоліївну (Директора Трихатського закладу дошкільної освіти), Сафронову Світлану Анатоліївну (муз. керівника Ольшанського ЗДО)
  5. Громатою відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради було нагороджено Федорову Ольгу Павлівну (викладача театральних дисциплін Ольшанської ДМШ)
  6. Грамотою Миколаївської обласної ради та Миколаївської  обласної державної адміністрації було нагороджено Батузова Дениса Сергійовича (вчителя фізичної культури Ольшанського ЗЗСО), Захарову Ольгу Вікторівну (педагога організатора Ольшанського ЗЗСО), Решетникову Аллу Миколаївну (вихователя Ольшанського ЗДО), Будикіну Ірину В’ячиславівну (вчителя початкових класів Ольшанського ЗЗСО)

День минув плідно та насичено. Учасники обговорили здобутки освітньої галузі Ольшанської ОТГ за минулий та окреслили основні завдання на новий 2018/2019 навчальний рік.
Цьогорічна серпнева конференція педагогічних працівників підвела підсумки першого року впровадження Нової української школи, окреслила досягнення та проблеми, що турбують педагогічних працівників та керівників закладів освіти в умовах реформування освітньої галузі, визначила стан та перспективи розвитку освітянської галузі, дала старт новому навчальному року.