Селище Ольшанське відзначило 61-у річницю з дня заснування

 Селище Ольшанське відзначило 61 річницю з дня заснування.

    Святкування почалося з ранкового велопробігу «Я люблю своє селище», вело-змагань,  конкурсу малюнку на асфальті, в якому взяли участь ольшанці  та вихованці Миколаївської СДЮШОР. Переможці отримали грамоти, призи та смачне морозиво.

Сонячний осінній день приніс подвійне свято у громаду. Ольшанська школа відзначила 50-й ювілей. Отже другою частиною свята став золотий ювілей школи. На подвір’ї  зібралися вчителі, учні та гості, педагогічні ветерани. Лунали пісні та теплі привітання від учнів для вчителів. Селищний голова Сергій Новак та начальник відділу освіти Ірина Єніна  привітали усіх вчителів зі святом та від селищної ради було вручено подарунок для школи. Привітали зі святом ветеранів педагогів, вручивши коровай одному з перших директорів школи Олегу Пилиповичу Руденко та привітали квітами ветеранів – педагогів, які випустили зі школи не одне покоління  талановитих випускників, які прославляють добрими справами свою рідну школу.

 

Офіційна частина розпочалася з урочистої ходи. Колона золотих ювілярів учнів та вчителів на чолі з керівництвом громади, під окомпонемент військового оркестру ВМС, рушила від сільської ради до площі біля Ольшанського будинку культури.

Було багато вітань, відзначено почесними грамотами та подарунками найкращих працівників громади та номінантів. Розважали народ і місцеві аматори і сусіди з Трихат, ансамбль "Мрія", Учениці Ольшанської музичної школи Мрія, Ансамбль народної пісні "Джерело", і запрошені артисти Миколаївської обласної філармонії, танцювальний колектив «NON STOP»,  оркестр ВМС, Гурт "ВІА", артисти Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру "запалювали" публіку разом з оркестром Військово-морських Сил, А вночі Ольшанську молодь розважав гурт "Mad Sad", поки йшов концерт, можна було роздивитись роботи народних умільців і придбати щось цікавеньке на ярмарку - сувеніри, натуральну косметику, керамку, шкіряні аксесуари та мед. А у вечері на всіх мешканців громади чекав святковий незабутній салют!

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *