ГОЛОШЕННЯ! НЕОБХІДНО СПЛАТИТИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ПОДАТОК!

УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2019 року. обєктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай)

Шановні землекористувачі!

Ольшанська селищна рада повідомляє, відповідно до статті 206 Земельного кодексу України та ст.269 Податкового кодексу України використання землі в Україні є платним. Обєктом плати за землю є земельна ділянка, земельна частка (пай). Земельний податок є місцевим податком, який сплачують власники земельних ділянок, паїв і постійні землекористувачі.

Пільги зі сплати земельного податку встановлено ст.281 і ст.282 ПКУ.

Одночасно повідомляємо:

Для отримання повідомлення на сплату земельного податку або у разі зміни власника земельної ділянки звертатися до Ольшанської селищної ради (кабінет №6, тел. 51-60-90). у с.Трихати звертатися до Старостівського округу до землевпорядника (Артеменко Олена).

У разі зміни власника земельної ділянки при собі мати копії документів правовстановлюючих документів:

• державний акт
  • свідоцтво про право власності на землю
  • договір купівлі продажу
  • свідоцтво про право на спадщину тощо
  • ідентифікаційний код власника

Шановні громадяни, для уникнення відповідальності у вигляді штрафу щодо невиконання покладених обовязків згідно чинного законодавства України необхідно провести оплату земельного податку до 30.08.2019р.

Вдячні Вам, шановні мешканці,за розуміння та вчасно сплачені податки!