Миколаївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в миколаївській області інформує з приводу запровадження телефонної "гарячої лінії" Фонду

Миколаївське міське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в миколаївській області інформує з приводу запровадження  телефонної "гарячої лінії" Фонду за номером 0-800-50-18-92.

Також консультації про особливості видачі та оплати Фондом листків непрацездатності у період карантину будуть надаватися за телефонами управління виконавчої дерекції Фонду соціального страхування України в миколаївській області за телефонами:

(0512) 58-34-28, (0512) 58-66-89, (0512) 58-09-81.

список телефонних "Гарячих ліній" робочих органів виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в розрізі областей додається: