Депутатами Ольшанської селищної ради затверджено бюджет громади на 2019 рік.

Дата: 21.12.2018 16:20

20 грудня відбулася підсумкова завершуюча цьогорічна 26 сесія Ольшанської селищної ради депутатів 8 скликання по затвердженню бюджету селищної ради на 2019 рік!

В ході підготовки до сесії відбулося засідання вимконавчого комітетуселищної ради  по погодженню проекту бюджету селищної ради на 2019 рік. Потім відбулося  засідання депутатських комісій з виїздом депутатів на об’єкти де вже завершено ремонт це приміщення під ЦНАП, та де ще тривають роботи по завершенню ремонту спортивної зали в Ольшанському Будинку Культури. Депутатами було  розглянуто перелік усіх 15 питань  винесених на розгляд сесії. Одним з головних питань – затвердження селищного бюджету на 2019 рік. Начальник фінансового відділу Анжела Годик обгрунтовано доповіла про проект бюджету на наступний рік. Всі депутати одноголосно проголосували за затвердження проекту бюджету на 2019 рік. По завершенню сесії Селищний голова Сергій Новак подякував усім депутатам за плідну співпрацю побажав успіхів та наснаги на наступний рік!