Звернення селищного голови до мешканців Ольшанської громади.

Дата: 29.10.2020 16:36

Звернення селищного голови Сергія Новака до мешканців Ольшанської громади!

Шановні жителі територіальної громади!

Хочу висловити слова вдячності усім виборцям, які не були байдужими і прийняли участь у голосуванні та тим хто віддав свій голос за мене.

Мені дуже приємно, що за період роботи на посаді голови Ольшанської селищної ради, а в подальшому об’єднаної територіальної громади, довелось працювати разом із командою однодумців: колективом селищної ради, депутатів та членів виконавчого комітету, колективами установ та організацій,  а також активними мешканцями нашої громади. За чотири роки Ольшанської ОТГ зроблено багато, але ще більше потрібно зробити в подальшому, оскільки Ольшанська ОТГ стала більшою.

Я поважаю вибір мешканців громади, за підсумками якого головою було обрано Щербину Тетяну Євгенівну, довіривши їй подальшу долю нашої громади і вітаю новообраного селищного голову Ольшанської ОТГ з перемогою та бажаю їй мудрості і терпіння, наснаги та успіхів у подальшій розбудові територіальної громади. Головне не зупинятися на досягнутому, прагнути більшого та досягти намічених планів.

Низький уклін, шана та подяка всім мешканцям Ольшанської об’єднаної територіальної громади за роки співпраці. Бажаю всім миру, міцного здоров’я, сил, завзяття, творчих здобутків у державних і особистих справах, активного життя, молодості душі. Хай зростає добробут жителів нашої спільної громади, повняться щастям родини, хай будуть успішними ваші діти та онуки.

З повагою – селищний голова Сергій Новак