Громадські обговорення з мешканцями Ольшанської громади!

В Ольшанській громаді відбулися зустрічі з трудовими колективами бюджетних установ з ініціатйовану Президентом України Петром Порошенко приводу обговорення формування перспективного трирічного плану на 2019-2021 роки розвитку успішної громади! 
Ольшанська громада активно долучилася до ініціативи Президента Петро Порошенко та розпочала процес визначення пріоритетів та складання перспективного плану на найближчі три роки нашої громади.
11 грудня відбулися зустрічі Селищного голови Сергія Володимировича Новака з трудовими колективами в Ольшанському Будинку культури, Закладі дошкільної освіти, Закладі загальної середньої освіти.Також відвідали колективи у с.Трихати!
Разом з Селищним головою на зборах були присутні начальник ОКМСТ Ірина Миколаївна Єніна та Директор комунального підприємтсва "Ольшанське" Сергій Миколайович Осадчий! 
В кожному колективі пройшли дискусії та обговорення майбутнього перспективного плану нашої громади були прийняті пропозиції та побажання кожної установи!
12 грудня стартує рада регіонального розвитку Ольшанської громади, яка відбудеться о 13.00 в приміщенні Ольшанської селищної ради в актовій залі, де буде визначено та затверджено перспективний план розвитку громади з урахуванням пропозицій та побажань мешканців громади, трудових колективів нашої громади! 

фото за посиланням https://www.facebook.com/olshanskaotg/

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Логін: *

Пароль: *