Повідомлення про громадські слухання!

ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні мешканці сіл Ольшанської ОТГ!

Повідомляємо, що з «23» серпня 2019 року будуть здійснені громадські обговорення відповідно до статті 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» № 2354-VIII від  20.03.2018 року з питання розгляду звіту про стратегічну екологічну оцінку до документу державного планування – проекту генерального плану смт Ольшанське Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області на підставі рішення Ольшанської селищної ради № 9 від 18.04.2018 року.

Замовник документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, який прийматиме рішення про затвердження документу державного планування – Ольшанська селищна рада Миколаївського району Миколаївської області.

Виконавець – Товариство з обмеженою відповідальністю «Нікопроект».

Обґрунтовані пропозиції та зауваження громадськості подаються у письмовій  формі, з  посиланням  на  положення  відповідних законодавчих та  інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил.

Пропозиції та зауваження подаються до Ольшанської селищної ради за адресою: смт Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а, або на електронну адресу: olshrada@gmail.com.

Відповідно до ст. 13 ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», у процесі стратегічної екологічної оцінки передбачається проведення консультацій з Управлінням екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації, Управлінням охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, Міністерством екології та природних ресурсів України та Міністерством охорони здоров'я України.

Транскордонні консультації не передбачаються.

Строки подання зауважень та пропозицій до «24» вересня 2019 року включно.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Ознайомитися з документацією можна за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, смт Ольшанське, вул. Костянтина Ольшанського, буд. 1а, а також на офіційному веб-сайті - https://olshanske-rada.gov.ua/

Відповідальна особа за прийняття зауважень та пропозицій:

 Артеменко Олена Олександрівна , тел. 0662535564

 

 

« повернутися до списку новин

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

 

Логін: *

Пароль: *