В Ольшанській ОТГ відбулася перша установча сесія ІХ скликання

Дата: 25.11.2020 11:17

В Ольшанській ОТГ відбулася перша установча сесія ІХ скликання

23 листопада відбулася установча сесія Ольшанської  селищної ради  ІХ скликання. Згідно чинного законодавства територіальна виборча комісія  оголосила результати  виборів, привітали обраних депутатів та нову голову Ольшанської  об’єднаної територіальної громади, а саме Тетяну Щербину, з визнанням повноважень і вручили їм відповідні посвідчення.

Новообрана  голова громади Тетяна Щербина прийняла присягу, після подякувала за виявлену довіру, привітала з перемогою всіх обраних депутатів, закликавши до єднання задля спільної роботи на користь громади, побажавши всім міцного здоров’я, натхнення в роботі  плідної праці.

Голову громади та депутатський корпус приїхали привітати народний депутат України  Олександр Пасічний, голова районної ради Ігор Мухарський та голова РДА Максим Кашуба, які побажали успіху  та позитивного розвитку нашій громаді.

У порядку денному пленарного засідання  було розглянуто питання щодо створення лічильної комісії, обрання секретаря ради, шляхом таємного голосування, призначення секретаря та заступника з питань діяльності виконавчих органів, затвердження нового складу виконавчого комітету ІХ скликання, до якого увійшли представники різних сфер громади, обрано старосту старостинського трихатського округу, погоджено склад депутатських комісій та умови оплати праці селищному голові.

Підсумовуючи перше засідання Тетяна Щербина побажала депутатам плідно працювати на благо громади, акумулювати усі наявні ресурси, визначити пріоритети подальшого розвитку та відстоювати інтереси людей, які чекають від своїх обранців змін на краще.