ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ ОЛЬШАНСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ТЕТЯНИ ЩЕРБИНИ З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

Дата: 07.12.2020 08:00

Шановні односельчани, працівники і ветерани

органів місцевого самоврядування, виконавчий комітет та депутатський корпус Ольшанської об’єднаної територіальної громади.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Це свято селищ, сіл та кожного їх мешканця нашої великої Ольшанської об’єднаної територіальної громади. Відзначення цього свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.

Із Днем місцевого самоврядування щиро вітаю та висловлюю вдячність новообраним депутатам селищної ради та виконавчому комітету, апарату та всім посадовим особам органів місцевого самоврядування, які демонструють самовідданість у роботі, професіоналізм, відповідальність, чуйність і щедрість душі. Саме Ви, представляючи інтереси громади, тим самим забезпечуєте право кожного з мешканців бути почутим. Бажаю всіляких гараздів та подальшої нашої плідної співпраці.

Особливі слова подяки ветеранам самоврядування, які віддали часточку своєї душі в його становлення та розвиток. Нехай їхній багатий досвід роботи в органах самоврядування стане часткою творчої роботи кожного з нас.

Уклін і шана вам, дорогі мешканці громади, за любов до рідного села, селища і громади в цілому, самовіддану щоденну працю, високу активність у громадському житті, непереборне бажання та здатність здолати усі негаразди.

Сердечно бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади, кожній родині, кожному жителю міцного здоров`я, достатку й благополуччя. Нехай усі життєві негаразди обходять вас стороною, а непохитна віра у процвітання та розвиток потужної громади додають усім нам сили та наснаги.

З повагою Тетяна Щербина, голова Ольшанської ОТГ!