ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

Дата: 16.12.2020 11:51

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ОЛЬШАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ.

15.12.2020 в Ольшанській селищній раді відбулось засідання виконкому, в роботі якого взяли участь 11 з 13 членів нового складу виконкому.

На порядку денному розглядалися чотири питання:

• про затвердження Регламенту виконавчого комітету та виконавчих органів Ольшанської селищної ради;
  • про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 30 травня 2018 року №33 «Про затвердження схеми санітарного очищення території Ольшанської селищної ради». По цьому питанню, мова йде про збільшення кількості виїздів від 125 до 165 ходок на рік до полігону зберігання та захоронення ТПВ, у зв'язку із розширенням послуг на території населених пунктів та промислової зони.
  • про встановлення тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення, що надаються КП «Ольшанське». По цьому питанню, мова йде про затвердження тарифу на послуги з центрального водопостачання для споживачів у розмірі 22 грн 05 коп за 1 куб м та водовідведення у розмірі 4 грн 46 коп. Для споживачів, які є суб'єктами господарювання у сфері водопостачання (реалізатори очищенної води) у розмірі 27 грн 03 коп та водовідведення 5 грн 46 коп з 01.01.2021 року.
  • про встановлення тарифу на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються КП «Ольшанське». По цьому питанню, мова йде про розмір тарифу з вивезення твердих побутових відходів 10 грн 73 коп на 1 споживача в смт Ольшанське, для сільських населених пунктів на 1 споживача 18 грн 24 коп з 01.01.2021 року.

В результаті обговорення усі чотири рішення прийнято одноголосно. Рішення виконкому опубліковані  в розділі «Виконавчий комітет», підрозділ «Рішення виконкому 2020» у визначені строки, згідно з чинним законодавством https://olshanske-rada.gov.ua/rishennya-vikonavchogo-komitetu-2020-rik-13-54-13-06-02-2020/