НОВИНИ ПОЛІЦІЇ!

Дата: 22.12.2020 09:51

16.12.2020 року під час несення служби на території Ольшанської територіальної громади поліцейським  офіцером громади ст. лейтенантом поліції Антоном Житником та ст. дільничним офіцером поліції майором Ганною Масляною, від місцевих жителів було отримано інформацію, що в смт Ольшанське, проживає чоловік, який поводиться підозріло, виходить з будинку тільки вночі, протягом дня до нього приходять особи у нетверезому стані.

Під час перевірки за вказаною адресою було встановлено особу громадянина  Д., який  перебував у розшуку Заводським відділом поліції за скоєння правопорушення за ст. 186 ч. 2 КК України.  Під час огляду помешкання,  у нього було виявлено приблизно 1,5 кг речовини рослинного походження зеленого кольору в подрібненому стані схожу на канабіс. Зі слів правопорушника, у пакеті знаходилась рослина роду коноплі, яку він зберігав та вживав для власних потреб без мети збуту.

Дану особу було затримано, на місце події викликано слідчо-оперативну групу для фіксування правопорушення та вилучення речовини згідно з чинним законодавством. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.