ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД ФІНАНСОВОГО ВІДДІЛУ!

Дата: 22.12.2020 11:19

18.12.2020 року о 14.00   в Ольшанській селищній раді відбувся конкурс на заміщення вакантних  посад:

- начальника фінансового відділу Ольшанської селищної ради;

- головних спеціалістів фінансового відділу Ольшанської селищної ради

У конкурсі взяли участь:

• на начальника фінансовго відділу Ольшанської селищної ради документи подала лише  одна людина - Годик Анжела Володимирівна;
  • на головних спеціалістів фінансового відділу подали документи двоє претиндентів - Панфілова Світлана Богданівна та  Яковлєва Вікторія Валеріївна.

Конкурс був проведений з дотриманням Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» та Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад органу місцевого самоврядування.

За результатами конкурсу та співбесіди комісія прийняла  рішення. На заміщення вакантної посади начальника фінансового відділу визнано переможцем  Годик Анжелу Володимирівну,  на заміщення вакантних посад головних спеціалістів пройшли  Панфілова Світлана і Яковлєва Вікторія.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Начальник фінансового відділу Анжела Годик зазначила, що відділ розпочне свою роботу з 1 січня 2021 року,  для роботи  поки що буде достатньо лише одного спеціаліста.  Вона  запропонувала взяти на вищезазначену посаду головного спеціаліста одного з конкурсантів, а саме Вікторію Яковлєву. Іншому учаснику Світлані Панфіловій було запропоновано стати у резерв у разі необхідності ще однієї людини їй буде запропоновано дане місце.

Вітаємо всіх переможців конкурсу, бажаємо наснаги, успіхів у роботі та вдалої співпраці!