ІНФОРМАЦІЯ З ПРИВОДУ МІСЦЬ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК НА ТЕРИТОРІЇ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 29.12.2020 09:39

ОЛЬШАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ІНФОРМУЄ З ПРИВОДУ РЕАЛІЗАЦІЇ НОВОРІЧНИХ ЯЛИНОК НА ТЕРИТОРІЇ ОЛЬШАСЬКОЇ ГРОМАДИ!

З метою покращення роботи з охорони хвойних насаджень від незаконних вирубок в предноворічний період, упорядкування місць реалізації хвойними деревами на території селищної ради та недопущення стихійної торгівлі живими хвойними насадженнями, керуючись ст. 33, 86 Лісового кодексу України, ст. 3,12,38  ЗУ "Про охорону навколищнього природного середовища" та відповідно до рішення виконавчого комітету Ольшанської селищної ради дозволено реалізацію новорічних ялинок тільки в спеціально відведених місцях та з відповідним маркуванням за наступними адресами: в смт Ольшанське, біля  будинку культури та на території під торгівельний майданчик.

З метою виявлення незаконної торгівлі новорічними ялинками у непердбачених для реалізації місць і без відповідного маркування, будуть проводитись рейди поліцейським офіцером громади для притягнення до адміністративної відповідальності правопорушників.