ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ ТЕБ і НС при виконавчому комітеті Ольшанської селищної ради.

Дата: 28.01.2021 15:25

26 січня 2021 року відбулося засідання комісії при виконавчому комітеті Ольшанської селищної ради з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На  засіданні комісії було розглянуто два питання:

– про зняття карантину на території с.Трихати;

-про відкриття додаткової 6-ї групи в Ольшанському закладі дошкільної освіти на період  адаптивного карантину.

Фахівець з цивільного захисту Віктор Пшеничніков  ознайомив членів комісії з приводу питання, що до закінчення карантинних обмежень на території с.Трихати, та з приводу повернення мешканцям коштів за вилучену птицю найближчим часом. Загальна кількість вилученої птиці складає 618 кг. Також поступово дозволено завезення птиці на територію с.Трихати.

З приводу другого питання, щодо відкриття додаткової 6-ї групи в Ольшанському  закладі дошкільної освіти, директор закладу Галина Андріївна Заболотна ознайомила членів комісії з графіком роботи та забезпечення належних  умов для функціонування додаткової групи. Відповідно до висновнику лікаря з загальної гігієни Забалуєвої О.С. Головного управління Держпродспоживслужби у Миколаївській області, дозволено з 1 лютого  відкриття додаткової шостої групи на період  адаптивного карантину, з умовою, щоб загальна  кількість дітей в Ольшанському закладі дошкільної освіти не перевищувала  74 дитини.