ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади директора Шостаківського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області

Дата: 12.05.2021 09:38

про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Шостаківського закладу загальної середньої освіти

Ольшанської селищної ради

Миколаївського району Миколаївської області

Відповідно до наказу відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради від 07.05.2021 року №61  «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Шостаківського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області»,  з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Шостаківського закладу загальної середньої освіти, який розташований за адресою: Миколаївська область, Миколаївський район, с.Шостакове, вул. Шкільна, буд. 9, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Шостаківського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області.

Строк   подання документів  для участі  в конкурсному  відборі
з  22 травня 2021 року  по 21 червня 2021 року.

Вимоги до претендентів :

1. Є громадянином  України;
  2. Вільно  володіє державною мовою;
  3. Має  вищу освіту  ступеня не нижче  магістра (спеціаліста);
  4. Стаж педагогічної роботи не менше  трьох  років.

Для участі у конкурсі подають такі документи:

1. Заява  про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  2. Автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  3. Копія паспорта громадянина України;
  4. Копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
  5. Документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
  6. Копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
  7. Довідка про відсутність судимості;
  8. Довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
  9. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Претендент може надати інші документи, що підтверджують його професійні та/або моральні якості.

Визначені документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

Умови оплати праці: відповідно до Кодексу законів про працю України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», вимог наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 (із змінами) «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти», постанови Кабінету Міністрів України від 11 січня 2018 року № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

Призначення керівника закладу освіти здійснюється начальником відділу освіти, культури, молоді,  спорту та туризму Ольшанської селищної ради строком на шість років, а для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше – строком на два роки. Призначення керівника закладу освіти здійснюється за результатами конкурсного відбору шляхом укладення контракту.

Документи подаються до відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради за адресою:   вул.  Шкільна,  буд.25-А, смт Ольшанське, Миколаївський район, Миколаївська область, 57113, спеціалісту відділу освіти, культури, молоді,  спорту та туризму Рубаник Олені Олегівні,   тел.(0512)51-60-11.

Дату, час, місце проведення конкурсного відбору буде оголошено пізніше  на веб-сайтах Ольшанської селищної ради та Шостаківського ЗЗСО.

Склад конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Шостаківського закладу загальної середньої освіти Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області

Голова комісії:  Онуфрієв А.В. –  начальник відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради;

Секретар комісії: Рубаник О.О. – спеціаліст відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Ольшанської селищної ради;

Члени комісії:

Голубченко Т.Д., начальник управління Державної служби якості освіти
у Миколаївській області (за узгодженням);

Щербина Т.Є. – голова Ольшанської селищної ради (за узгодженням);

Будикіна Р.В. – депутат Ольшанської селищної ради;

Задвірний О.П. – депутат Ольшанської селищної ради;

Полова О.В. – староста села Шостакове;

Молчанова С.В. –  вчитель Ольшанського ЗЗСО;

Самойленко В.С. – представник трудового колективу Шостаківського ЗЗСО;

Нестерук Д.В.– вчитель Шостаківського ЗЗСО;

Томенко С.В. – заступник голови батьківської ради  Шостаківського ЗЗСО.