В Ольшанській громаді відбулись територіальні змагання з легкої атлетики серед школярів!

Дата: 14.05.2021 20:51

14 травня 2021 року в смт Ольшанське на спортивному комплексі проведено змагання з легкої атлетики серед учнів старших класів закладів загальної середньої освіти нашої громади. У змаганнях брали участь Ольшанський ЗЗСО ( вчитель фізичної культури Батузов Д.С.), Ковалівський ЗЗСО (вчитель фізичної культури Міклашевський С.Ф.), Шостаківський ЗЗСО (вчитель фізичної культури Кононіченко Л.О.), Трихатський ЗЗСО ( вчитель фізичної культури Лапинський О.І.)

На відкритті змагань учасників привітав начальник відділу ОКМСТ Ольшанської селищної ради Андрій Онуфрієв, побажав юним спортсменам вдалих стартів та високих спортивних досягнень.

Юнаки та дівчата змагалися з бігу на дистанціях 60 м, 400 м, 800 м, з естафетного бігу та стрибків у довжину з місця.

Високі результати з бігу 60м. показали юнаки:

Крачун Артем (І місце) , Друзь Андрій (ІІ місце), Гула Валерій (ІІІ місце),

серед дівчат: Баранова Ольга (І місце), Будикіна Катерина (ІІ місце), Веремєєнко Аліна (ІІІ місце).

Високі результати з бігу 400м. показали юнаки:

Кварацхепія Віталій (І місце), Крачун Артем (ІІ місце), Хоменко Володимир (ІІІ місце)

серед дівчат: Бєлих Тетяна (І місце), Позднякова Валерія (ІІ місце), Думан Яна (ІІІ місце).

Високі результати з бігу 800м. показали юнаки:

Філінов Денис (І місце), Гула Валерій (ІІ місце), Романець Влад (ІІІ місце)

серед дівчат: Головко Ірина (І місце), Кравець Олена (ІІ місце), Будикіна Катерина (ІІІ місце).

За результатами естафетного бігу серед дівчат І місце посів Ольшанський ЗЗСО, ІІ місце - Трихатський ЗЗСО, ІІІ місце - Ковалівський ЗЗСО

серед хлопців:

І місце - Ольшанський ЗЗСО,ІІ місце - Шостаківський ЗЗСО, ІІІ місце - Ковалівський ЗЗСО.

Найкращі результати у стрибках у довжину показали дівчата:

Баранова Ольга (І місце), Будикіна Катерина (ІІ місце), Бєлих Тетяна (ІІІ місце)

серед юнаків:

Онуфрієв Роман (І місце), Каліцев Віктор (ІІ місце), Друзь Андрій (ІІІ місце).

За підсумками змагань у командному заліку призові місця посіли команди:

І місце – Ольшанський ЗЗСО;

ІІ місце – Ковалівський ЗЗСО;

ІІІ місце – Шостаківський ЗЗСО;

ІV місце - Трихатський ЗЗСО.

Ольшанська селищна рада щиро вітає всіх учасників змагань з відмінними результатами та бажає всім високих перемог та успіхів у спорті!