ГРАФІК виїзного прийому громадян представником банку ПУМБ по населеним пунктам Ольшанської громади!

Дата: 18.05.2021 15:33

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Якщо ви бажаєте скористатись послугами банку ПУМБ, відкрити особистий рахунок (картку) для соціальних чи інших послуг, представник банку буде вести прийом громадян за графіком:

смт ОЛЬШАСЬКЕ кожного понеділка з 10.00 до 14.00 в адмінбудівлі Ольшанської селищної ради!

ТРИХАТСЬКИЙ старостинський округ кожного вівторка з 10.00 - 14.00 в адмінбудівлі сільської ради!!

ШОСТАКІВСЬКИЙ старостинський округ кожної середи з 10.00 - 14.00 в адмінбудівлі сільської ради!

КОВАЛІВСЬКИЙ старостинський округ кожний четвер з 10.00 - 14.00 в адмінбудівлі сільської ради!