ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Дата: 01.06.2021 08:15

Сьогодні свій День Народження святкує заступник селищного голови Ольшанської селищної ради ІГОР СЕРГІЙОВИЧ ВАКАР.

Шановний ІГОРЮ СЕРГІЙОВИЧУ прийміть найщиріші вітання з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ від колективу Ольшанської селищної ради!

Вітаємо Вас від всієї душі. Нехай цей свято принесе Вам гарний настрій та вдачу. Нехай на Вашому шляху зустрічаються тільки хороші і надійні люди. Нехай Вас цінують, поважають і люблять.

Всіх благ Вам, достатку, сімейного благополуччя та затишку. Нехай ангели оберігають Ваше життя від неприємностей. Терпіння, витримки Вам і великої сили волі.

З найкращими побажаннями - Тетяна ЩЕРБИНА, селищний голова та очолюваний нею колектив!