АТ "Миколаївгаз" ІНФОРМУЄ ЖИТЕЛІВ ОЛЬШАНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРО ТИМЧАСОВЕ ПРИПИНЕННЯ ГАЗОПОСТАЧАННЯ В НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ !

Дата: 24.06.2021 09:10

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ПРИРОДНОГО ГАЗУ!

За повідомленням АТ "Миколаївгаз" буде повністю припинено транспортування природного газу з ГРС смт Ольшанське з 08.00 години 06.07.2021 до 17.00 години 08.07.2021р.

Для забезпечення безперебійного та безаварійного постачання природного зазу побутовим споживачам газифікованих населених пунктів, які відносяться до Ольшанської територіальної громади а саме:

с.Тернувате, с.Ковалівка, с.Шостакове, с.Новоюрївка, с.Ясна Зоря про зменьшення споживання природного газу. При цьому газопостачання на смт .Ольшанське та с.Сапетня буде припинено повністю!

Відновлення газопостачання на смт.Ольшанське та с.Сапетня буде відбуватися з 09.00 години 09 липня 2021 року при забезпеченні доступу працівникам АТ "Миколаївгаз" до вмикаючих пристроїв , перевірки на герметичність зовнішніх, внутрішніх систем газопостачання та газоспоживаючих приладів, при наявності актів балансової належності та експлуатаційної відповідності між АТ "Миколаївгаз" та власником або балансоутримувачем житлового чи громадського будинку, договорів експлуатації, господарського відання або користування зовнішніх систем, договорів технічного обслуговування внутрішніх систем газопостачання, актів перевірки димових та вентиляційних каналів житлових і громадських будинків!