Дата: 22.07.2021 14:26

Управління юстиції інформує громадян!Фото без опису

Південне міжрегіональне управління Міністерства юстиції повідомляє, що відповідно до Постанови Верховної ради України від 19.07.2020 "Про утворення та ліквідацію районів" до Миколаївського району (з адміністративним центром у місті Миколаїв) входять території Березенської, Веснянської, Воскресенської, Галицинівської, Коблівської, Костянтинівської, Куцурубської, Миколаївської міської, Мішково-Погорілівської, Нечаянської, Новоодеської, Ольшанської, Очаківської, Первомайської, Радсадівської, Степівської, Сухоєланецької, Чорноморської, Шевченківської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України, які на даний час охоплюються компетенцією нотаріусів Миколаївського районного нотаріального округу Миколаївської області.

Управління юстиції надає перлік державних нотаріальних контор та приватних нотаріусів, які здійснюють свою діяльність у межах Миколаївського районного нотаріального округу Миколаївської області. Мешканці Миколаївського району, з питання вчинення нотаріальних дій, мають право звернутися до будь-якої державної нотаріальної контори чи до будь-якого приватного нотаріуса із зазначеного нижче переліку