АГРАРІЇВ ЗАПРОШУЮТЬ НА РЕГІОНАЛЬНІ ФОРУМИ!

Дата: 30.07.2021 11:46

АГРАРІЇВ ЗАПРОШУЮТЬ НА РЕГІОНАЛЬНІ ФОРУМИ!

Департамент інформує, що в Україні продовжується активна фаза реалізації Проєкту Європейського Інвестиційного Банку – «Основний кредит для аграрної галузі – Україна». Проєкт спрямований на підтримку та створення ланцюгів доданої вартості в галузях олійних, зернових, аквакультури та рибальства; модернізацію підприємств малого і середнього бізнесу, а також державних установ та служб в обраних ланцюгах.

У серпні-вересні 2021 року Проєкт Технічної Допомоги на підтримку впровадження проєкту ЄІБ «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» проводить низку регіональних форумів, присвячених темам зернових, олійних та аквакультурі. У п'яти містах України (Одеса, Херсон, Дніпро, Харків та Львів), найкращі українські та іноземні експерти поділяться передовим досвідом та найкращими практиками з агровиробниками.

05 серпня 2021 року в м. Одеса, готель «Atlantiс Garden Resort», вул. Генуезька, 24А, буде проведено перший форум на тему: «Зберігання та переробка зернових».

Теми для обговорення:

новітні технології переробки/доробки зернових культур;

помилки при будівництві та модернізації елеваторів;

рентабельність елеваторів/переробки зернових культур;

підвищення ефективності елеваторного виробництва;

доцільність інвестицій в елеватори/доробку/переробку зерна тощо.

Контактна особа: Мельник Євген, тел. 0679838550, e-mail oracs@ukr.net.

Детальна інформація про захід за посиланням: https://forumuafata.uafata.org.ua/odesa?fbclid=IwAR3Ra7jODrsPAZZin9LSEHBf_OE9B2Hl510sE3HKorUX7KuWCXR-iWVnToU.

12 серпня 2021 року (м. Херсон) Херсонська область, село Наддніпрянське, на базі Інституту зрошуваного землеробства буде проведено другу конференцію на тему: «Зрошення 2021: модернізація та інновації».

Теми для обговорення:

інноваційні технології підвищення ефективності зернових та олійних культур на зрошенні;

економіка використання водних ресурсів, впровадження інноваційних систем зрошення;

комплексні рішення в керуванні зрошенням;

практичний досвід реалізації іригаційних рішень в аграрних компаніях України;

інвестиційна привабливість поливних систем в умовах кліматичних змін.

Детальна інформація про захід за посиланням: http://forumuafata.uafata.org.ua/kherson?fbclid=IwAR04jkPZM26gObvPiZ-Q4P0_pmybd4_yCZGh72igHlXBshLVmd6vt1Y7LME.

Контактна особа: Олена Синюк, тел. 0507454347, email elena@ndovira.com.

Окрім цього, повідомляємо щодо проведення наступних форумів, а саме:

19.08.2021 (м. Дніпро, готель «Менора», зал «Сінай», вул. Шолом-Алейхема 4/26) конференція на тему: «Олійні культури 2021: технології, логістика, переробка» - контактна особа: Максим Максимов, тел. 0975618208, e-mail maksymovm@gmail.com;

26.08.2021 (м. Харків) конференція на тему: «Аквакультура та рибальство: виклики та перспективи 2021»;

09.09.2021 (м. Львів) конференція на тему: «Експорт агропродукції: бар’єри та можливості в контексті Європейського зеленого курсу».

Додаткову інформацію про вищевказані заходи буде висвітлено за посиланням: https://www.facebook.com/uafataforum.

Участь в усіх запланованих заходах безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Програми заходів в м. Одеса та м. Херсон додаються