ДЯКУЄМО ВИХОВАНЦЯМ СТУДІЇ КЕРАМІКИ «ГОРНЯТКО» за облаштування та прикрашання фонтану «ЗАКОХАНИХ» у селищі Ольшанське!

Дата: 05.08.2021 11:48

ДЯКУЄМО ВИХОВАНЦЯМ СТУДІЇ КЕРАМІКИ «ГОРНЯТКО» за облаштування та прикрашання фонтану «ЗАКОХАНИХ» у селищі Ольшанське!

В Ольшанській громаді завершився соціальний проєкт «Громада руками дітей». Вихованці студії кераміки "ГОРНЯТКО" Ольшанського будинку культури долучилися до декорування фонтану "ЗАКОХАНИХ" розписаними іменними сердечками з кераміки. Метою проєкту є залучення дітей до облаштування та прикрашання території громади, цінувати та дбайливо ставитись до майна, привносити цікаві ідеї і втілення практичних навиків майстерної роботи учнів студії кераміки.

Ольшанська селищна рада виносить ЩИРУ ПОДЯКУ вихованцям студії кераміки «ГОРНЯТКО», які дуже відповідально і креативно підійшли до виконання роботи, а саме Ткач Анні, Надєєній Єлизаветі, Хоменко Софії, Гидулян Вікторії, Маринич Вікторії, Буровій Вероніці, Арістову Тимофію, Олексєєнко Софії і Аліні, Ігіну В’ячеславу, Дяченко Віолетті, Копитовій Ксенії і Лілії, Гриценко Вікторії, Дьоміній Христині і Валерії, Мельничук Ксенії, Ковальовій Дарині, Щербатюк Данилу і Владиславу, Хюз Стивену, Захаровій Вікторії, Коновалову Артему, Котову Ярославу, Кандиралу Андрію та всім хто долучився до корисної справи!

Діти Ви молодці! Дякуємо за ваш ентузіазм, майстерність, креативність, старання і повну самовіддачу. Будьте щасливі і успішні, нехай Вам і далі вдається реалізовувати творчі ідеї і радувати всіх жителів громади новими цікавими роботами.

З повагою - Тетяна ЩЕРБИНА, голова Ольшанської територіальної громади!