8 серпня - ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА! ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Дата: 06.08.2021 11:36

У другу неділю серпня в Україні відзначають ДЕНЬ БУДІВЕЛЬНИКА, усі хто має відношення до будівництва!

Шановні працівники будівельної галузі Ольшанської територіальної громади!

Від щирого серця прийміть вітання з нагоди професійного свята -  Дня будівельника!

Бути будівельником означає бути творцем, людиною, що створює нові будівлі та споруди. Ви робите життя  людей комфортним і затишним Хочеться, щоб в переддень свята, ви себе почували потрібними, важливими у майбутньому!

Зичимо всім вам, шановні працівники будівельної галузі, успіхів і натхнення, благополуччя і родинного тепла, щедрих замовлень та належної оцінки роботи. Бажаємо вам міцного здоров’я, наснаги та впевненості у власних силах, благополуччя вашим сім’ям. Нехай ваша наполеглива праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель. Цікавих об’єктів, гідних винагород і креативних ідей, підкорення нових професійних висот.

Щирі вітання та велика подяка першим будівельникам, які своїми невтомними золотими руками вибудовували наше рідне селище Ольшанське, за ваш внесок у розбудову селища. Бажаємо вам міцного здоров'я, сил, наснаги. І звісно, не забуваємо тих будівельників, яких вже немає поряд з нами, доземно вклоняємося і пишаємося!

Будівельників по праву називають творцями «історії в камені», тож нехай все, що створено Вашими руками, простоїть багато століть – на благо громади, на радість всіх її жителів.

З найкращими побажаннями - Тетяна ЩЕРБИНА, голова Ольшанської територіальної громади!