ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF: У СТАБІЛІЗАТОРІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА МОРОЗИВА ВИЯВЛЕНО НЕСАНКЦІОНОВАНУ РЕЧОВИНУ ЕТИЛЕНОКСИД

Дата: 17.08.2021 15:52

Головним управлiнням Держпродспоживслужби в Миколаївськiй областi  отримано лист, Держпродспоживслужби вiд 03.08.2021 № 11.1.3-5/1288 «Щодо повідомлення RASFF  від 27 липня 2021 № 2021.3976 та від 30 липня 2021 № 2021.3976-fup2» стосовно виявлення несанкціонованої речовини етиленоксид в стабілізаторі Lygomme, що використовується у виробництві морозива, що експортувалось з Франції (виробник: Mars Wrigley Confectionery, Steinbourg) до України отримувач: ТОВ  “ТОРГОВА ФІРМА «РУДЬ», вул. Тваринників, 8с. до Шпитьки, Київська область, 08122.

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».