УВАГА СКАЗ!!!

Дата: 18.08.2021 08:48

УВАГА СКАЗ!!!

Шановні мешканці смт.Ольшанське

На території, прилеглій до смт.Ольшанське вставлено діагноз на сказ безпритульної кішки та накладено карантинні обмеження, щодо сказу тварин з 17.08.2021р строком на 2 місяці, якщо не будуть зафіксовані нові випадки захворювання.

Перед загибеллю тварина вкусила жителя смт Ольшанське, на даний час від знаходиться під наглядом лікарів та отримує лікувальну допомогу.

Серед тварин Вірус сказу поширюється через покус однієї тварини іншою, а також може захворіти людина у випадку покусу або подряпини домашньою твариною яка могла контактувати з іншими тваринами. Тобто вірус передається шляхом «слюна-рана».

Щоб не допустити виникнення  сказу серед домашніх тварин ветеринарна служба буде проводити щеплення. З цього приводу, будь-ласка, звертайтесь до завідувача Ольшанським ветеринарним пунктом - Анни Журавель (0681593273).

Уникайте контакту з дикими та безпритульними тваринами, адже вони є переносниками небезпечної для життя хвороби, адже при появі видимих ознак хвороби ефективного лікування не існує.

Бережіть себе та своїх близьких.