ПРИВІТАННЯ З ВЕЛИЧНИМИ НАЦІОНАЛЬНИМИ СВЯТАМИ -ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА 30-ю РІЧНИЦЕЮ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

Дата: 20.08.2021 14:48

Шановні жителі Ольшанської територіальної громади!

Вітаю Вас із величними національними святами – Днем Державного Прапора та 30-ю річницею незалежності України! Це свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

День Незалежності України – особливе свято для кожного з нас. Воно уособлює в собі не просто день народження держави, а й пам’ять про наших предків, завдяки яким ми господарі на своїй рідній українській землі.

Роки незалежності нашої країни стали для всіх нас випробуванням на зрілість, толерантність та патріотизм. Проте вони продемонстрували усьому світові, що Україна зі своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою та працьовитими людьми відбулася як суверенна держава, здатна утверджувати демократичні цінності та захищати свободу. Нам є чим пишатись.

Сьогодні, пам’ятаючи, що нам дала українська земля, пам’ятаючи героїв, які віддали за неї свої життя, ми повинні рухатись вперед – до процвітання та створення могутньої європейської держави. Щоб увесь світ знав, що синьо-жовтий прапор – запорука стабільності та свободи, а наші нащадки пишалися здобутками своїх предків.

Запорукою подальшого успішного державотворення є громадська злагода, об`єднання усіх громадян України у спільному прагненні – зміцнити силу і славу своєї Вітчизни, відбудувати міцний та заможний український дім, у якому щасливо будемо жити ми, наші діти й онуки.

Об’єднаймося  усі навколо спільної мети – процвітання України і  громади, хто живе на її землі!

Дорогі земляки, бажаю вам і вашим рідним миру,  злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України.

Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом вас!

З найкращими побажаннями - Тетяна ЩЕРБИНА, голова Ольшанської територіальної громади!