Нехай гордо розвивається прапор України на вітрі, нехай кожному по життю щастить: урочисте підняття державного прапора в Ольшанській громаді!

Дата: 23.08.2021 09:55

Нехай гордо розвивається прапор України на вітрі, нехай кожному по життю щастить. Щиро ВІТАЄМО всіх з Днем Державного Прапора, символу духу і свободи нашої країни.

Сьогодні зранку, 23 серпня, в Ольшанській громаді, на площі біля будинку культури відбулось урочисте підняття державного прапора України, яке одночасно проходить в усіх куточках України, за участю голови Ольшанської територіальної громади Тетяни Щербини , заступника селищного голови Ігоря Вакаря  , начальника відділу освіти Андрія Онуфрієва  , директора будинку культури Олени Побережець і очолюваного неї колективу, директора дитячої музичної школи Олени Дмитрієвої та керівника гуртка театрального мистецтва Ольги Федорової, керівника вокально - інструментального ансамблю "Zunavi" Анатолія Коломенка , народного вокального ансамблю "Джерело" та представників громадськості!

Відео за посиланням:https://youtu.be/_vnWUpUWERE