Відкриті торги

Дата: 09.02.2023 10:07

Ольшанською селищною радою Миколаївського района Миколаївської області оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування -  на придбання  Трактору МТЗ 892.2 з фронтальним навантажувачем та  Транспортного засобу спецпризначення  (Подрібнювач відходів деревини PL-160K на базі трактора МТЗ 892.2 з поворотним відвалом) (або еквівалент). Закупівля проводиться для проведення робіт з благоустрою території  Ольшанської територіальної громади. Очікувана вартість закупівлі 2 900 000,00 (два мільйони дев`ятсот тис. грн. 00 коп.) з ПДВ.

Лот 1 – 1 400 000,00 грн. (один мільйон чотириста тисяч  грн. 00 коп.) з ПДВ.

Лот 2 – 1 500 000,00 грн. (один мільйон п’ятсот тисяч  грн. 00 коп.) з ПДВ.

Додаток (Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі)