ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 17.02.2023 09:26

Предмет закупівлі: ДК 021:2015: 44210000-5 «Конструкції та їх частини» (Водонапірні башти системи Рожновського).

Закупівля проводиться відповідно до рішення XXIV позачергової сесії дев`ятого скликання Ольшанської селищної ради Миколаївського району Миколаївської області для забезпечення діяльності водопровідно – каналізаційного господарства Ольшанської територіальної громади. Для виконання зазначених завдань потрібно придбати Водонапірні башти системи Рожновського для с. Тернувате – 1 шт. та с. Ковалівка – 1 шт., для забезпечення жителів даних селищ водою. Обсяг закупівлі визначено відповідно до потреби, так як наявні споруди в с. Тернувате вийшов строк експлуатації, а с. Ковалівка взагалі дана споруда відсутня.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Загальний об’єм V= 25 м. куб., об’єм оголовка V= 15 м. куб.,  Н=12 м.

Гарантійний термін експлуатації  10 років.

Внутрішня частина: ґрунтова емаль + харчова емаль.

Зовнішня частина: ґрунтовка звичайна + емаль звичайна.

Метал –дно – 4 мм ,метал-опора і бак- не менше 4 мм.

Товар  повинен бути новим, що не був в експлуатації  та відповідати технічним вимогам, зазначеним у тендерній документації. Якість товару, що поставляється, повинна відповідати вимогам національних стандартів. Під час поставки  Постачальник повинен дотримуватись чинного законодавства України, що передбачає застосування заходів із захисту довкілля.

Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована відповідно до середньо ринкового рівня цін та виділеного фінансування і складає 600000,00 грн. з ПДВ. В ціну товару входять всі податки та збори, що сплачуються, або мають бути сплачені, а також витрати на транспортування та вивантаження товару, та інші витрати, визначені законодавством.