Проведення державної інвентаризації земель

Дата: 17.05.2023 09:59

ТОВ «ЛЕНД.КОМ» (м. Київ) інформує про проведення державної інвентаризації земель ДП «Миколаївське лісове господарство» на території Миколаївської області у відповідності до договору про надання послуг, укладеного з Головним управлінням Держгеокадастру у Миколаївській області.
ТОВ «ЛЕНД.КОМ» проводить погодження меж земельних ділянок із суміжними землевласниками (землекористувачами) на території Ольшанської селищної територіальної громади.
Просимо землевласників (землекористувачів) суміжних земельних ділянок звертатись до ТОВ «ЛЕНД.КОМ» за адресою: 04213, м. Київ, пр. Героїв Сталінграда, буд. 53-Б, Г/П №116, тел. +38(044)357-15-15, e-mail: office@landcom.kiev.ua з метою погодження меж земельних ділянок.
    У разі відсутності звернень суміжних землевласників (землекористувачів) межі будуть вважатись погодженими.