Відкриті торги з особливостями

Дата: 29.06.2023 13:47

Ольшанською селищною радою Миколаївського района Миколаївської області оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування -  на придбання  Послуги з улаштування покриття з тротуарної плитки та встановлення поребрика (з матеріалу замовника). Закупівля проводиться для покращення умов з благоустрою території  Ольшанської територіальної громади. Очікувана вартість закупівлі : 677240,00 грн.

(шістсот сімдесят сім тис. двісті сорок  грн.) з ПДВ.

Обсяг надання послуг: 1 послуга (об’єм послуг згідно Табл.1)

Кінцевий строк надання послуг: до 31.08.2023 року включно.

Найменування

Од.

виміру

Послуги які надаються

Планування площ ручним способом з демонтажом існуючого покриття.

Улаштування підстильного піщаного шару

Укладання геотекстилю

Укладання тротуарної плитки товщиною не менше 40мм

м2

Монтаж поребриків на бетонну основу

п. м.

Вартість послуги включає: вартість використання техніки та обладнання, паливно-

мастильних матеріалів, витратних матеріалів, доставку необхідної техніки, матеріалів та працівників відповідної кваліфікації на місце надання послуг.

При виконанні послуги учасник повинен застосовувати заходи з запобігання виникнення аварійних ситуацій; запобігати утворенню та зменшувати обсяги   відходів; здійснювати збирання, складування та вивезення відходів, які утворюються при наданні послуги; забезпечити унеможливлення забруднення ґрунтів паливно-мастильними матеріалами, які використовуються в процесі експлуатації машин та механізмів при наданні послуг.

Учасник при наданні тендерної пропозиції  повинен дотримуватися вимог щодо якості  плитки тротуарної :

Плитка тротуарна "Старе місто"; товщина плитки – не менше 40 мм; колір: різних кольорів (узгоджується із Замовником): відповідно до схеми -  (всього 565 м2  -  з них 300 м2 сірої з вкрапленнями червоної -100 м2, жовтої – 165 м2, по краям між поребриком та самою плиткою жовтий кант).

Ширина тротуару 1м.