Відкриті торги з особливостями

Дата: 30.06.2023 13:58

Ольшанською селищною радою Миколаївського района Миколаївської області оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування -  на придбання  Подрібнювача деревини. Закупівля проводиться для придбання техніки, яка буде використовуватись для проведення робіт з благоустрою території  Ольшанської територіальної громади. Очікувана вартість закупівлі 551400,00 грн. (п`ятсот  п`ятдесят одна  тис. чотириста  грн.) з ПДВ.

34390000-7 Приладдя для тракторів (Подрібнювач деревини)  за   ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Подрібнювач деревини з посиленою рамою, призначений для переробки та подрібнення гілок, рейок та іншої деревини. Агрегат повинен бути оснащений циліндричною системою різання і трьома типами приводів. Усі деталі повинні бути захищені, для безпечної експлуатації.

ХАРАКТЕРИСТИКА

Мін. потужність двигуна, кВт, не менше – 60

Мін. потужність  двигуна, к. с. не менше - 80

Максимальний діаметр деревини, мм не менше – 160

Продуктивність м. куб/год., не менше – 12

Довжина шматка на виході, см – від 14 до 24

Вага агрегату, кг, не більше – 604

Кількість ножів, шт., не менше – 6

Оберти ВВП, об/хв – 540

Розміри, мм не менше – 2369х2

Організаційні вимоги до постачання предмету закупівлі :

Гарантія не менше  3 років. Учасник протягом цього строку повинен забезпечити гарантійне обслуговування .

Учасник забезпечує передпродажну підготовку.

Всі написи на товарі повинні бути виконані на  українській мові.

Технічна документація на товар повинна бути на українській мові.

Учасник зобов`язується поставити товар за адресою Замовника, після чого останнім здійснюється його оплата.

В ціну товару входять всі податки та збори, що сплачуються, або мають бути сплачені, а також витрати на транспортування, та інші витрати, визначені законодавством.

В разі наявності в даному документі посилань на конкретні торговельні марки чи фірму, патент,

конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, після такого посилання слід вважати в наявності вираз "або еквівалент". Еквівалентом буде вважатися продукція, яка за технічними та якісними характеристиками буде мати не гірші показники, або перевищувати зазначені характеристики.

Інші вимоги до постачання предмету закупівлі:

1. У випадку, якщо Учасник процедури закупівлі пропонує еквівалент товару, він додатково

повинен надати у складі тендерної пропозиції: опис товару, порівняльну таблицю характеристик. Всі технічні характеристики запропонованого товару повинні бути не гірші, ніж у замовленому товарі.

1. На підтвердження якості реалізації предмету закупівлі Учасник в складі тендерної пропозиції

повинен надати копію сертифікату затвердженого типу, завіреного печаткою учасника (у разі наявності печатки) на поставлений товар.

3.Замовлений товар (або еквівалент) повинен бути новим (не бувшим в використанні) не раніше 2022 р. випуску.

4.Учасник в складі пропозиції надає довідку про те, що виробництво, експлуатація та утилізація продукції, що буде постачатися, не зашкоджує довкіллю.