Обґрунтування, публічні закупівлі

Дата: 04.08.2023 15:37

Ольшанською селищною радою Миколаївського районна Миколаївської області , код ЄДРПОУ 04375553, тел.(0512)516111, 0678680501 email – buh.olshrada@gmail.com оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування -  на придбання  ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистилянти» - бензин А-95-Євро5-Е7, дизельне паливо ДП-З- Євро5-В7 - (09132000-3 – бензин, 09134200-9 – дизельне паливо).
 Закупівля проводиться для відновлення резерву для виконання робіт під час виникнення надзвичайних ситуацій на території   Ольшанської територіальної громади. Очікувана вартість закупівлі 88 200,00 (вісімдесят вісім тис. грн. 00 коп.) з ПДВ.
Термін постачання – з дати укладання договору по 31.12.2023 р.
Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до оголошення. Бензин автомобільний А – 95, дизельне паливо, повинно відповідати технічним вимогам виробника, Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927, державним стандартам України, екологічним нормам (класу) ЄВРО – 5. Якість палива дизельного повинна відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», Якість бензину повинна відповідати вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови».
Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від 18.02.2020 року), шляхом порівняння ринкових цін на аналогічний предмет закупівлі, шляхом моніторингу загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах виробників, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”) та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі.