Ольшанська громада стала центром найгостріших спортивних баталій серед спортсменів з гандболу Миколаївського району

Дата: 27.01.2020 17:15

25 січня 2020 року в оновленій спортивній залі Ольшанського БК відбулися спортивні змагання - ІІ відкритий турнір з гандболу присвячений пам’яті Чайки Ірини Павлівни

У житті кожної людини бувають дні, години та роки, які позначаються в пам’яті як своєрідні віхи. Такою віхою для любителів спорту нашого селища Ольшанське був розквіт спортивної діяльності ДЮСШ за часів директора Чайки Ірини Павлівни. Багато років свого життя вона присвятила спортивній діяльності. Слава про наших спортсменів гриміла на всю область – ми були відомі і Україні. Сьогодні нажаль Ірини Павлівни немає з нами світла їй пам'ять. В її честь дитячою спортивною школою Ольшанської селищної ради було запропоновано проведення ІІ відкритого турніру з гандболу.
За підтримки Ольшанської селищної ради та дитячої юнацької спортивної школи 25 січня 2020 року відбувся ІІ відкритий турнір пам'яті Ірини Павлівни Чайки в оновленій спортивній залі яку нещодавно відкрили після капітального ремонту.
Право відкрити турнір з гандболу пам’яті Ірини Чайки було надано її сину Валерію, який продовжив сімейні традиції та з 2019 року працює директором ДЮСШ Ольшанської селищної ради. Зі словами привітань виступили селищний голова Сергій Володимирович Новак та начальник відділу ОКМСТ Ірина Миколаївна Єніна. Від селищної ради було подаровано гандбольні м’ячі для спортивної школи, придбано медалі, кубки та грамоти для учасників змагань. На запальні змагання сподвигла своєю промовою колишня почесна тренерка спортивної школи Данильчук Марина Анатоліївна. Після чого хвилиною мовчання було вшановано Ірину Павлівну та її вихованцями покладено квіти до місця останнього спочинку.
Після турнір було оголошено відкритим. Участь у змаганнях з з гандболу взяли такі команди як:
- Команда «ТАВРІЯ» Галицинівська ОТГ,
- Команда Степове та Михайлівська ОТГ,
- Команда «ВИХОВАНЦІ» Ольшанської ОТГ,
- Команда ЗЗСО Ольшанської ОТГ,
- Жіноча збірна команда «Вітання з 2000-х» Ольшанська ОТГ,
- команда «Випускники» Ольшанська ОТГ.
Після запеклої боротьби у змаганнях за підсумками гри перемогу дістали найсильніші:
- Золоті призери Команда «ТАВРІЯ» Галицинівська ОТГ отримали перехідний кубок,
- срібло вибороли «ВИХОВАНЦІ» Ольшанської ОТГ,
- бронза дісталась команді Степове та Михайлівська ОТГ!
Всі інші команди за активну участь отримали грамоти.
В номінаціях нагороджено «Кращий нападник» - Наталія Шарова Ольшанська ОТГ,
«Кращий розігруючий» – Миндрул Володимир Ольшанська ОТГ,
«Кращий воротар» - Олександр Олійник Галицінівська ОТГ,
«Кращий захисник»- Сергій Юденко Михайлівська ОТГ.
Ольшанська селищна рада дякує всім учасникам змагань високих перемог та великих досягнень у спорті та не запинятися на досягнутому і завжди йти далі!
Бажаємо всім успіхів, маємо надію, що даний турнір який започаткували в нашій громаді стане традиційним. І в наступному році чекаємо ще більше команд з різних ОТГ не тільки Миколаївського району а й області. До зустрічі на турнірі у наступному 2021 році.
Виносимо подяку Дитячій спортивній школі, усім тренерам, спорсменам, вихаванцям, Ольшанському будинку культури за музичне озвучення та ведення даного заходу та всім хто долучився до організації та проведення турніру.