УВАГА! Роз'яснення питання з приводу закриття відділення АТ "ПРИВАТБАНК" в смт Ольшанське!

Дата: 16.04.2020 17:17

Шановні мешканці Ольшанської об’єднаної громади!

Протягом останніх двох тижнів на території нашої громади гаряче обговорюється тема закриття відділення АТ «Приватбанк». Вважаємо за потрібне довести до Вас інформацію щодо реального стану речей з цього питання.

На початку березня 2020 року до селищної ради надійшла інформація, що планується закриття відділення «Приватбанку» в смт. Ольшанське. Відразу на це селищною радою було направлено лист до голови правління АТ Комерційний Банк «Приватбанк» Петру Крумханзл (лист додається):

Фото без описуФото без опису

Але, на жаль, відповідь на даний лист до селищної ради не надійшла. Натомість прийшов лист з проханням розірвати договір оренди, укладений з Ольшанською селищною радою, для розміщення відділення «Приватбанку» (лист додається).

Неодноразові перемовини з керівництвом банку, з приводу залишити відділення, нажаль ні до чого не призвели. Тому з боку селищної ради та депутатського корпусу було підготовлено лист клопотання до депутата Верховної Ради України Пасічного Олександра Станіславовича з даного питання (додається).

Фото без описуФото без опису

Питання з банкоматом залишається відкритим.  У разі надходження додаткової інформації  будемо Вас негайно інформувати.

З повагою, Ольшанська селищна рада.