Відкриті торги з особливостями

Дата: 17.11.2023 13:04

Ольшанською селищною радою Миколаївського района Миколаївської області , код ЄДРПОУ 04375553, тел.(0512)516111, 0678680501 email – buh.olshrada@gmail.com оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування - на придбання Електричної енергії за кодом ДК 021:2015 – 09310000-5 – Електрична енергія.

Закупівля проводиться з метою забезпечення потреб Ольшанської територіальної громади на 2024 р.(вуличне освітлення, та освітлення селищних рад). Очікувана вартість закупівлі 851472,00 грн. (вісімсот п`ятдесят одна тисяча чотириста сімдесят дві грн. 00 коп.) з ПДВ чи без.

Термін надання послуг – з дати укладання договору по 31.12.2024 р.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від 18.02.2020 року), шляхом порівняння ринкових цін на аналогічний предмет закупівлі, шляхом моніторингу загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т. ч. на сайтах виробників, в електронних каталогах, рекламі, прайс -листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”) та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівлі.