Відкритті торги з особливостями

Дата: 05.02.2024 10:16

Ольшанською селищною радою Миколаївського района Миколаївської області , код ЄДРПОУ 04375553, тел.(0512)516111, 0678680501 email – buh.olshrada@gmail.com оголошено Відкриті торги з особливостями, відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ №1178 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування - на придбання код ДК 021:2015 – 09130000-9 «Нафта і дистилянти» - бензин А-95-Євро5-Е7, дизельне паливо ДП-З- Євро5-В7 - (09132000-3 – бензин, 09134200-9 – дизельне паливо).

Закупівля проводиться з метою виконання завдань покладених на Ольшанську територіальну громаду з благоустрою території громади , відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів». Очікувана вартість закупівлі 173400,00 грн. з ПДВ , кількість: бензин А-95-Євро5-Е7 – 400 л, дизельне паливо ДП-З- Євро5-В7 – 3000 л.(розраховано відповідно до аналізу даних про використання паливно-мастильних матеріалів за попередній аналогічний період (січень-грудень 2023 р.)

Термін постачання – з дати укладання договору по 31.12.2024 р.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у відповідному додатку до оголошення. Бензин автомобільний А – 95, дизельне паливо, повинно відповідати технічним вимогам виробника, Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927, державним стандартам України, екологічним нормам (класу) ЄВРО – 5. Якість палива дизельного повинна відповідати вимогам ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», Якість бензину повинна відповідати вимогам ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови».

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №275 від 18.02.2020 року), шляхом порівняння ринкових цін на аналогічний предмет закупівлі, шляхом моніторингу загальнодоступної інформації, яка міститься у відкритих джерелах (у т.ч. на сайтах виробників, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель “ProZorro”) та з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/) станом на дату оголошення закупівл

і.